(14+) مرجع کامل آخوند شناسی: آموزش تصویری شناخت 26 گونه آخوند


1- آخوند شیره ای:
شیره خوب که بهشون بدی فکر میکنن امام علی هستند و بقیه یزید و معاویه و ...2- آخوند جلاد: 
این نوع آخوند یه چیزی تو مایه های چنگیز خان مغول هست
که از فرامین الله برای ریختن خون انسانها استقبال می کند

 
 
3- آخوند شکمی: 
روضه خان، مداح، امام جماعت و هر کاری که توش نهار و شام داشته باشه

4- آخوند زیر شکمی: 
استاد تنظیم خانواده، مشاور امور شرعی و جنسی و مخ زدن دخترهای نوجوان

5- آخوند ژوراسیک: 
از نسل دایناسور مثل جنتی 

 
6- آخوند آفتابگردان: 
مثل گل آفتابگردان همیشه صورتش سمت جنس مخالف میگرده

 
7- آخوند صخره نورد: 
قهرمان پرش از موانع و متخصص سنگ اندازی به سفارتهای خارجی

 
8- آخوند بچه باز: 
متخصص امور کودکان

 
 
9- آخوند درباری: 
برای این نوع آخوند نوع حکومت فرقی نمیکند. 
همینکه روزی از سوی حکومت به وی برسد، برایش کافیست.

 
 
10- آخوند بوقلمون:
به راحتی آب خوردن، رنگ عوض می کند 


12- آخوند نماینده:
معمولا در مجلس شورای اسلامی، ایشان را در حین چرت زدن پس از نماز مشاهده می فرمائید


13- آخوند گوزو:
این گونه آخوند جوری دم به ساعت در حال جا به جا کردن خود و باسن مبارکش هست و البته زود به زود هم مجبور می شود وضو بگیرد !


14- آخوند مستضعف:
ای نوع آخوند  تار پشم گندیده کوخ نشینان را با ثروت کاخ نشینان عوض نمی کند و حکومتداری را همانند همتراز با آب بینی شتر وصف می کند، اما فقط در بالای منبر !!!

 
15- آخوند بدبخت:
این نوع آخوند را انگار خدا زده است و پس از 33 سال خوردن خون ملت و داشتن انواع و اقسام حسابهای بانکی و برج و ویلا در کشورهای مختلف، هنوز که هنوزه در خانه ای اجاره ای زندگی می کند و جورابهایش هر کدام 6 تا سوراخ دارند !!!
 
 
16- آخوند سیاهی لشکر:
این نوع آخوند هنوز پله های ترقی را طی نکرده و فعلا با حضور گسترده در راهپیمایی ها، نماز جمعه، مساجد و ... ارتزاق می کند تا ان شاالله تعالی با کسب تجربه در این میادین، برای آینده شغلی خود تعیین رشته نماید

17- آخوند مسلح:
با تفنگ خوب فیگور می گیرد 
اما به علت نرفتن به خدمت مقدس نظام و سربازی،
ماشه اسلحه و تخم غاز را از هم تشخیص نمی دهد!
و در هنگام جنگ، بالا رفتن از منبر را به گرفتن اسلحه در دست ترجیح می دهد
 
 
18- آخوند سنتی:
این نوع آخوند هنوز شیوه های سنتی بریدن سر و دست و پای مخالفین را به شیوه های نوین کشتار ترجیح می دهد و عقیده دارد عمل کشتن کافران باید همانگونه که پیامبر اسلام انجام می داد، صورت بگیرد


19 - آخوند گلستانی:
این نوع آخوند، نام خود مدیون حاج آقا گلستانی امام جمعه تویسرکان می باشد که به بازی کردن در انواع فیلمهای پورن به همراهی زنان و دختران دوستان، آشنایان، همکاران و حتی همسایگان بسیارعلاقه مند است.
(اخطار 18+ ) نمونه فیلم این گونه آخوند را در اینجا مشاهده نمائید 

 
20 - آخوند محمدی:
این دسته از آخوندها به سنت محمد رسول الله بسیار وفادار بوده و دستمالی دختر بچه های 6 تا 9 ساله را و جماع با ایشان پس از رسیدن به سن تکلیف را سرلوحه خود قرار داده و آن را یک وظیفه شرعی برای خود می دانند.


21- آخوند سایبری:
این دسته از آخوندها با دسترسی به کامپیوترهای مجهز و اینترنت پر سرعت و بدون فیلتر مساجد در پی فرود آوردن میخ اسلام در سرزمین سایبری می باشند (به عینک حاج آقا در حین تمرکز برای فرو بردن میخ طویله اسلام، دقت شود).
 
 
22- آخوند واسطه (کاتالیزور):
این نوع آخوند همانند کاتالیزور عمل کرده و به عنوان واسطه ای بین الله و گوسفندان  واز طریق جمع آوری کمکهای مردمی،  نذر و صدقه  و واریز آن به جیب الله، در بهشتی شدن امت همیشه در صحنه سرعت می بخشد.
   
 
23- آخوند بعد از این:
این نوع آخوند با اینکه هنوز به درجه آخوندی نرسیده و اما با داشتن کُرکی بر روی صورت، عزمش را جزم کرده که این خوان گسترده و سفره پر برکت، نون و بوقلمونی هم به وی برسد

 
24- آخوند چرک:
 این نوع آخوند به آیه شریفه "النظافه من الایمان" اعتقاد عملی و الزامی داشته و بوی عطر محمدی و آمیخته با گلابش از 6 فرسخی، نوازشگر دلهای عاشقان و مشام مسلمین جهان است. 
این دسته از آخوندها اصولا به دستمال سُفره اعتقادی نداشته و از عبای جادویی خویش برای پاک نمودن دستان چرب در هنگام تناول غذا تا  استرلیزه  کردن بینی در هنگام خالی نمودن و پاکسازی مجاری تنفسی تا حتی تناسلی، بهره می گیرند !

 
25- آخوند چاقال:
اینها دسته ای از آخوندها هستند که قرعه رفتن به درون آن بشکهء معروف در حوزه علمیه برای برپا داشتن سنت حسنه شبهای جمعه، زیاد به نامشان افتاده و دیگر ترک عادت برایشان سخت گردیده است.
 
 
25- آخوند بسیجی پرور:
این دسته از آخوندها معمولا در مساجد و مقرهای بسیج دانش آموزی حضوری گسترده در جهت جذب و پرورش این نوگلان باغچه انقلاب دارند.

 
25- آخوند سردار ساز:
به دسته ای از آخوندهای بسیجی پرور می گویند که در عین خدمت به نوگلان باغ انقلاب اسلامی، وظیفه انتخاب نیروهای کارآزموده و جان بر کف در جهت تعالی اسلام  را بر عهده دارند.
این نوع آخوند معمولا با انجام مراحل کاملا تخصصی-اسلامی، نیروهای زبده ولایت را شناسایی نموده و با توجه به شایستگی و ولایت مداریشان،  به ایشان از مسئولیتهای کوچک سرپرستی گروهای کوچک بسیج محلات تا سمتهای سرهنگی و سرداری سپاه پاسداران جمهوری اسلامی را اعطا می نماید
 
(اخطار 18+ ) نمونه فیلم این گونه آخوند را در اینجا مشاهده نمائید 
 
 
 
26- آخوندک: 
بی آزارترین، پاکیزه ترین و زیباترین نوع آخوند محسوب می شود
هرچند نوعی حشره است!