(+18) روایت عورت نمایی امام نقی (ع) و پله های ترقی " ابن زانیه سلحشور"

توجه: این حدیث نقوی به علت داشتن تصویر غیر اخلاقی از آن امام حمام به "هاتی پاتی بزرگسالان" منتقل شده است . شما می توانید جهت دسترسی کامل و بدون سانسور به این حدیث، بر روی "عنوان" این پست کلیک کنید. 


در داربی معروف شهر سامرا مابین تیمهای "اف سی خلیفه" و "عرب یوناینتد"، تیم "عرب یوناینتد" که امام نقی (ع) بدان تعلق خاطر داشتند و از لیدرهای به نام آن بودند، رفت و برگشتی شد (هم مسابقه رفت و هم مسابقه برگشت را باخت). 
امام نقی که از این باخت و نیز باند مافیایی حاکم بر باشگاه که از جانب خلفیه عباسی دوران به مدیریت باشگاه منصوب شده و راهبری تیم را در دست داشتند، به شدت ناراحت بودند، در اواخر مسابقه و زمانی که دوربین عنکبوتی ورزشگاه شیخ الطویل سامرا بر روی ایشان زوم نموده بود و تصاویر مبارک ایشان از 34 شبکه داخلی و 168 شبکه خارجی مستقیما به سراسر دنیا مخابره می شد، در اسرع وقت خشتک خود را دریده و علم اسلام را به منصه ظهور رسانیدند و بدینگونه مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و یاوه گویان نواختند.
این حرکت امام هرچند در آن زمان منشوری شناخته شد و منجر به محرومیت مادام العمر ایشان از حضور در ورزشگاه شد، اما باعث گردید که کلیه 100 هزار تماشگر حاضر در ورزشگاه به ناگاه نعره کشیده و اسلام بیاورند.

روز پس از پخش این حرکت جهادی و انقلابی (عورت حضرت)، امام نقی (ع) دعوتنامه ای را از یکی از کارگردانان نامی و جهانی سامرا به نام ابن زانیه سلحشور مبنی بر بازی در فیلم "همه پدران من" که داستان زندگی خود این کارگردان بین المملی را به تصویر می کشید، دریافت نمودند. هرچند بازی در این نقش اعتباری جهانی و بین المللی را برای امام نقی به ارمغان آورد، اما دست ایادی عباسی اجازه نداد که این فیلم برای افراد زیر 22 سال مجوز پخش بگیرد و بدینگونه جوانان سامرا را از رویت نقش آفرینی آن حضرت محروم ساختند.

البته سالها بعد و پس از پیروزی نقویان بر عباسیان این فیلم بارها و بارها از شبکه های XXL و پورن تی وی سامرا پخش گردید و برای کارگردان شهیر آن جوایز بزرگی را همانند خرطوم طلایی بهترین سرقت ادبی و دسته خر نقره ای بهترین پوزیشنهای سال را به ارمغان آورد که ایشان تمامی این هدایا را به مادر خود که همه گاه با تن فروشیهای خود موجبات بالا رفتن وی از پله های ترقی را پدید آورده بودند، بخشیدند.


از ورزش تا هنر هفتم، باب بالاروی از عورت امام نقی (ع)، تالیف ابن مفعول ازقدی